dziewczyna na dywaniku

Zajęcia jogi

Wróć do listy

Zajęcia jogi

od 80

Program zajęć:

 1. Joga dla początkujących – krok po kroku. Skierowana jest dla osób początkujących, które nie wiedzą, od czego zacząć.
 2. Kształtowanie wzorców ruchowych w podstawowych asanach. Podstawowe asany przygotują ciało do prawidłowego ruchu zgodnego z anatomią ciała.
 3. Wzmacnianie mięśni posturalnych przez wybrane asany. Trening jogi skierowana na kształtowanie mięśni głębokich ciała, które dają prawidłową sylwetkę.
 4. Joga po ciężkim Twoim dniu. Praktyka jogi, po długim i męczącym dniu, jest spokojna, skupiona na tych partiach ciała, które często są przeciążone.
 5. Joga na wewnętrzny spokój ciała i umysłu. Celem ćwiczeń, jest odnalezienie wewnętrznego spokoju. Pomogą skruszyć napięcia i zrzucić je z ciała.
 6. Joga zamiast kawy, która da więcej energii. Ta praktyka szybko podnosi poziom energii i pobudza do działania. Idealna o poranku, jednak sprawdzi się również w innych okolicznościach.
 7. Joga dla elastycznych: bioder, kręgosłupa, tyłu nóg. Joga, która uelastyczni biodra, kręgosłup i tyły nóg. Idealna po długotrwałym siedzeniu za biurkiem lub w aucie.
 8. Joga dla prowadzących siedzący tryb życia i tych którzy potrzebują ruchu. Praktyka, dzięki której rozluźnić można obolałe mięśnie. Będzie spokojnie, daje poczujecie jak całe ciało, budzi się do życia.
 9. Łagodna praktyka dla nóg i bioder. Trening o najspokojniejszych sekwencjach. Praktyka skupiona jest na pracy obejmującej więzadła, ścięgna, stawy, powięź, a nawet kości. W proponowanej praktyce, znajdują się asany skierowane na nogi i rejon bioder
 10. Joga dla uelastycznienia ciała. Praktyka jogi dla bioder, które zwiększą przestrzeń w stawach, zdobędą rozluźnienie.
 11. Łagodna Joga Slow Flow. Wyciszenia i wsłuchania się w potrzeby swojego ciała dają sekwencje asan. Spokojny oddech i wydłużony relaks powodują wewnętrzny stan flow, trochę luzu i stworzenia przestrzeni w mięśniach.
 12. Joga na stres – wyciszy i uspokoi. Stres gromadzi Ci się w ciele i nie chce odpuścić, dlatego praktyka jogi regeneruje chronicznie przemęczonych. Zawiera holistyczne spojrzenie na aspekty, na jakich stres odciska swoje piętno: ODDECH – nauczysz się obserwować oddech oraz wykorzystywać oddychanie torem brzusznym, w celu wyciszenia nadpobudliwości układu nerwowego; CIAŁO – wykonasz asany, które zmniejszą napięcia w tych partiach ciała, które są szczególnie wrażliwe na działanie stresu , UMYSŁ – przygotowałam dla Ciebie dłuższą relaksację w czasie której, całkowicie się odprężysz.
 13. Joga regeneracyjna – na spadek formy po chorobie lub stresie. Joga regeneracyjna dzięki której ciało i umysł osiąga stan odpoczynku. Idealnie sprawdzi się przy spadku nastroju, obniżonej formie, po przebytej chorobie lub przeziębieniu. Łagodna praktyka na każdym stopniu zaawansowania.
 14. Harmonia i przestrzeń – praktyka jogi usprawniająca całe ciało. Praktyka jogi, której głównym założeniem jest miękkość ruchów i poszukiwanie przestrzeni w ciele. Odpowiednia dla osób na każdym stopniu zaawansowania – wystarczy regulować głębokość wejścia do asany. Świetnie sprawdzi się u tych z Was, którzy mają problem chronicznie spiętych mięśni.
 15. Joga na poprawę samopoczucia, lepsza perystaltyka jelit, trawienie. Praktyka jogi zawierająca asany poprawiające funkcjonowanie układu trawiennego. Spora ilość skrętów łagodnie masujących wątrobę oraz masaż jelit, pozwolą poczuć się dużo lepiej.
 16. Joga – ulga dla kręgosłupa lędźwiowego Sesja jogi, dzięki której nastąpi rozluźnienie kręgosłupa lędźwiowego. W sesji znajdują się asany odprężające i rozciągające mięśnie takie jak: mięsień biodrowo-lędźwiowy, mięsień gruszkowaty , mięsień czworoboczny lędźwi, prostownik grzbietu.
 17. Joga na zaktywizowanie ciała i lepsze krążenie. Praktyka jogi, która pobudzi całe ciało. W tym czasie nastąpi rozciągnięcie pospinanych barków i ramion, rozbudzenie kręgosłupa , uelastycznienie bioder , przy świadomym oddechu.
 18. Joga na zniwelowanie napięć mięśniowych – odcinek krzyżowo- lędźwiowy. Sekwencja jogi której misją jest poprawa napięcia mięśniowego przy pogłębionej lordozie lędźwiowej.
 19. Joga na zwiększenie pojemności płuc, otwarcie klatki piersiowej. W tej praktyce są asany otwierające klatkę piersiową, a także wygięcia w tył.
 20. Joga dla mięśni dna miednicy i bioder. Głównym zadaniem sekwencji jogi, jest aktywizacja mięśni dla miednicy, rozluźnią i napną ważne mięśnie
 21. Joga na dobry sen. Praktyka ta uspokoi psychikę, łagodnie rozciągnie zmęczone mięśnie i wyciszy przed snem.
 22. Wiosenne przebudzenie z jogą. Sesja jogi doda energii, niweluje przesilenie wiosenne, aby w pełni odczuć siłę w ciele.

Uczestnik:

 • Pozna i zastosuje prawidłowe wzorce ruchowe
 • Wzmocni mięśnie posturalne
 • Rozwinie mięśnie stabilizacyjne
 • Poprawi funkcjonowanie powięzi
 • Rozluźni zaistniałe napięcia w ciele
 • Zniweluje zaistniały stres wpływają na polepszenie jakości snu
 • Dozna poczucia świadomości ciała i umysłu
 • Podniesie jakość swojego pozytywnego samopoczucia
 • Podniesie wartość samooceny
 • Polepszy stan psychofizyczny

Cennik:

 • zajęcia indywidualne – 150zł/60 minut
 • zajęcia w grupie, minimum
  2 osoby – 80zł/osoba/60 minut

Wyślij wiadomość

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Twoja wiadomość nie została dostarczona. Spróbuj ponownie.