Atrakcje

Pojezierze brodnickie to urokliwe miejsce. Dworek Polski pełnymi garściami czerpie z jego piękna. Czyste jeziora i lasy to niewątpliwie największy atut jego położenia. W sezonie wiosenno-letnim naszych gości wita rechot żab z pobliskiego stawu. To melodia, którą na co dzień mogą usłyszeć już nieliczni.

Ogród:

Dla gości, którzy będą chcieli zrelaksować się w naszym ogrodzie przygotowaliśmy altanki i ławeczki ze stołami. Można wypocząć także na przygotowanych leżakach czy kocach piknikowych. Dla lubiących spędzać czas aktywnie przygotowaliśmy zestaw do badmintona. Oczywiście wieczory można spędzić także przy tradycyjnym grillowaniu.

Strefa relaksu:

W parterowej części naszego Dworku przygotowaliśmy salę kominkową z barem. Wieczorem można tam spędzić czas z książką w ręku (proponujemy duży wybór tytułów z naszej biblioteczki), grając w planszówki czy po prostu z lampką wina w ręku. Te ostatnie specjalnie dla naszego dworku dobierał sommelier. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy kartę doskonałych win, grzańców, piw oraz napojów zimnych i ciepłych. W piwnicy do Państwa dyspozycji jest także bilard. Sala ma osobne wejście oraz toaletę. Wszystko po to by odgłosy uderzanych kul nie przeszkadzały w relaksie pozostałym gościom.

Rowery i nordic walking

Uroki okolicy najlepiej poznawać podczas wypraw pieszych czy rowerowych. Dla naszych gości przygotowaliśmy cztery rowery oraz kilka zestawów „kijów”.

Geocaching:

To doskonała zabawa, w której znajdą się i mali i duzi. Wszak, kto z nas nie marzył kiedyś o odkryciu skarbu. Pojezierze brodnickie to doskonałe miejsce na przeżycie takiej przygody. Nieopodal Chojna znajduje się mnóstwo skrytek, a także miejscowość Górzno, które nazywa się Polską stolicą geocachingu. Geocaching to gra terenowa polegająca na poszukiwaniu skrytek. Ukrywane są przeważnie w interesujących miejscach, zawierają dziennik odwiedzin, do którego wpisują się kolejni znalazcy, a także drobne upominki na wymianę. Niektóre ze skrytek, które można znaleźć w okolicy: https://www.geocaching.com/geocache/GC48DV8_ HYPERLINK „https://www.geocaching.com/geocache/GC48DV8_wyspa-na-jeziorze-chojno”wyspa-na-jeziorze-chojno https://www.geocaching.com/geocache/GC48D6T_pomnik-przyrody-przy-malym-chojnie https://www.geocaching.com/geocache/GC490JF_dworek-w-chojnie https://www.geocaching.com/geocache/GC48E00_jozefowi-wybickiemu https://www.geocaching.com/geocache/GC48E00_jozefowi-wybickiemu https://www.geocaching.c HYPERLINK „https://www.geocaching.com/geocache/GC490GF_strzecha-w-tylicach”om/geocache/GC490GF_strzecha-w-tylicach

Region:

Region oferuje liczne atrakcje. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Około 1 km od nas znajduje się plaża wraz z pomostem i wieżą widokową. Naszym gościom możemy pomóc zorganizować spływ kajakowy, jazdę konną, kulig, wycieczkę na narty czy zwiedzanie z przewodnikiem. Nasz wykwalifikowany personel doradzi Państwu gdzie i w jaki sposób można przyjemnie spędzić czas w pobliżu naszego Pensjonatu. Rypińskie Centrum Sportu- baseny, sauny, kręgielnia (oddalone ok. 25 km) – ceny od 5,00 zł, ośrodek rekreacyjny Kurza Góra oddalony od nas ok. 30 km (na który otrzymają Państwo od nas zniżki)