Jezioro widok-2

Atrakcje

Sauna
Lódka
Rowery
Masaże
Spływy kajakowe
Joga
Jazda konna
dziecko na koniu

Jazda konna

Stajnia Okser, to miejsce na Pojezierzu Brodnickim gdzie można rozpocząć naukę jazdy konnej, jazdę w przepiękne tereny i kontynuować lekcje na ujeżdżalni. Nauka jazdy konnej: czyli rozpoczynając od lonży poprzez stęp, kłus aż do galopu wplatając w to wyjazdy w teren.

kobiety na dywaniku widok-2

Joga

Zapraszamy na zajęcia jogi w naszym pensjonacie! Odpowiednia dla osób na każdym stopniu zaawansowania – wystarczy regulować głębokość wejścia do asany .Joga na wewnętrzny spokój ciała i umysłu. Joga regeneracyjna dzięki której ciało i umysł osiąga stan odpoczynku.

łódka-na-wiosła

Lódki

Dworek Polski pełnymi garściami czerpie z jego piękna. Czyste jeziora i lasy to niewątpliwie największy atut jego położenia.

Oferta: łódka – 30zł (bez limitu czasu.)

masaż

Masaże

To absolutna nowość w naszym Dworku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości przygotowaliśmy strefę SPA. Do Państwa dyspozycji oddajemy grotę solną wraz z mini tężnią. To doskonała terapia chociażby na wszechobecne alergię. W strefie SPA znajdą Państwo jacuzzi. By wzmocnić ciało zapraszamy do sauny suchej. Goście mogą także skorzystać z zabiegów  masaży.

rower

Rowery

Dla lubiących spędzać czas aktywnie można korzystać z naszych rowerów. Uroki okolicy najlepiej poznawać podczas wypraw pieszych czy rowerowych. Dla naszych gości przygotowaliśmy cztery rowery.

Oferta: bezpłatnie.

kajak z ludźmi

Spływy kajakowe

Region oferuje liczne atrakcje. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nasz wykwalifikowany personel doradzi Państwu gdzie i w jaki sposób można przyjemnie spędzić czas w pobliżu naszego Pensjonatu. Naszym gościom możemy pomóc zorganizować spływ kajakowy.

Atrakcje regionu

Region oferuje liczne atrakcje. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Około 1 km od nas znajduje się plaża wraz z pomostem i wieżą widokową. Naszym gościom możemy pomóc zorganizować spływ kajakowy, jazdę konną, kulig, wycieczkę na narty czy zwiedzanie z przewodnikiem. Nasz wykwalifikowany personel doradzi Państwu gdzie i w jaki sposób można przyjemnie spędzić czas w pobliżu naszego Pensjonatu. Rypińskie Centrum Sportu – baseny, sauny, kręgielnia (oddalone ok. 25 km)ceny od 5,00 zł, ośrodek rekreacyjny Kurza Góra oddalony od nas ok. 30 km (na który otrzymają Państwo od nas zniżki).

mapa-atrakcje