O dworku

Cisza i wypoczynek

Pojezierze brodnickie to magiczne miejsce. Znajdziesz tu lasy i czyste jeziora, jednak nie ma tłoku jaki panuje na pobliskich Mazurach. Brodnica, przez wielu nazywana bramą Mazur, to urokliwe miasteczko w gotyckim klimacie. Trudno nie zakochać się w tym miejscu.

W samym centrum pojezierza znaleźliśmy swoje miejsce na ziemi i postanowiliśmy stworzyć tu ostoję, w której dni będą upływać pod znakiem spokoju i wypoczynku. W naszym Pensjonacie czeka na Państwa niepowtarzalny klimat. Dzień może upłynąć pod znakiem rowerowych wycieczek, spacerów z kijami czy po prostu wypoczynku w naszym ogrodzie. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy strefę SPA z grotą solną, tężnią, sauną i jacuzzi. Romantyczne wieczory można spędzić w sali kominkowej z kieliszkiem wina. Nutkę rywalizacji podkręci sala bilardowa czy strefa gier planszowych.

Dworek Polski zbudowaliśmy w miejscu, które jest doskonałą bazą do jednodniowych wycieczek. W ciągu kilkudziesięciu minut nasi goście mogą pojechać do Brodnicy, Golubia-Dobrzynia, Szafarni, Radzynia-Chełmińskiego czy Torunia.

Przede wszystkim jednak, Dworek Polski w Chojnie to doskonałe miejsce do relaksu i odpoczynku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
Justyna i Marek Rumińscy

INFORMACJE PODSTAWOWE DLA GOŚCI:

BEZPŁATNY PARKING

BEZPŁATNY DOSTĘP DO WI-FI

BEZPŁATNY DOSTĘP DO SPA

MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZENIA RĘCZNIKÓW, SZLAFROKÓW 10 ZŁ

KAPCIE HOTELOWE CENA 5 ZŁ